Ryggsekk i RPET filt med detaljer i PU. Et stort hovedrom og en mindre lomme foran. Vesken lukkes med to spenner.
Grå (03)
| Materiale | rPET Filt |
| Høyde | 12 cm |
| Bredde | 37,5 cm |
| Lengde | 28,5 cm |
| Størrelse | 37,5 cmx12 cmx28,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 30/11.7 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 36 cmx46 cmx60 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Lead, Extractable Heavy Metals, Formaldehyde, Colour Release, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI97097303 | 2466 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 583,00 kr
Fra 512,00 kr
Fra 1098,00 kr
Fra 2,31 kr
Fra 168,00 kr
Fra 894,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |