Høykvalitets laptop-ryggsekk laget av polyester med et romslig hovedrom og laptoprom, vannavvisende glidelåser, trillestropp, polstrede skulderstropper, to siderom og fargematchende detaljer. Klaffen lukkes magnetisk.
Svart
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 31 x 17 x 44 cm |
| Materiale | Polyester |
| Trykkeflate | 15 x 10 cm |
| Vekt | 0.950 kg |
| Antal per innerlåda | 20 |
| Antal per ytterlåda | 20 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1114 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 583,00 kr
Fra 1098,00 kr
Fra 168,00 kr
Fra 894,00 kr
Fra 13,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |