Nordic Drift RCS reiseryggsekk på 25L gir en organisert reise. PVC-fritt og lett design (32,5 × 10 × 49,5 cm, 807 g). Laget av RCS-sertifisert resirkulert polyester med svart finish og oransje detaljer. Med et hovedrom som i en koffert med stropper og en nettinglomme med glidelås, et 15,6-tommers laptoprom med elastiske nettinglommer, en topplomme, reflekterende logo og justerbare kompresjonsstropper. Ergonomisk nettingrygg med justerbare skulder- og bryststropper. Fullstendig sporbar via DPP QR-koder. Hver ryggsekk inkluderer en premium FSC®-sertifisert hengelapp med detaljert informasjon, noe som gjør den til et ansvarlig valg for deg og planeten. Alle Nordic Drift-produkter er kvalitetstestet. Fordi vi tror sterkt på ytelsen og holdbarheten til utstyret vårt, dekkes hver vare av 5 års garanti mot produksjonsfeil.
• Justerbare stopper
• Flaskebeholder
• PVC fri
• Vannavstøtende
• 5 års garanti
• Kvalitetstestet på hver bestilling
• Pakket i plastfri FSC®-gaveeske
• Høyytelsesutstyr
• Holdbar og pålitelig
• Eventyrbestandig friluftsutstyr du kan stole på
7.54 KG
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 988,00 | 962,00 | 935,00 | 909,00 | 892,00 | 874,00 |
Svart
| Størrelse | 32.5 x 10 x 49.5 cm |
| Vekt | 842g |
| Trykkeflate | 120 x 120 mm |
| Materiale | rPET,rPET |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Følg direktivet om innhold i AZO-fargestoff 2002/61/EU, Overhold kadmiumdirektivet 91/338/EU, Overhold formaldehyddirektivet EN 14184-1, Overhold blyinnhold for USA, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold direktivet om ftalatinnhold, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede, Begrenset i Stockholmkonvensjonen, EU/UK PoP-forordningen, REACH-forordning (EF) nr. 1907/2006, total fluor mindre enn 50 ppm |
| Sporbarhet | AWARE Digital, RCS Blended |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 1372 |
| Nästa Leverans : 2026-09-06 | 1000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 1098,00 kr
Fra 512,00 kr
Fra 583,00 kr
Fra 560,00 kr
Fra 894,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |