Har to justerbare skulderstropper, hovedrom med et 15" etui til bærbar PC og en frontlomme med glidelås. Leveres med en praktisk vippefane for å feste utstyr.
2,30 kg
| Antall | 1 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 220,00 | 210,00 | 200,00 |
Marineblå
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 14 |
| CO2-avtrykk | 2,30 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | 600D i Polyester |
| Størrelse | 30 x 46,5 x 14 cm |
| Emballasje | 30stk |
| Bruttovekt | 10kg |
| Vekt | 9kg |
| Emballasje | 50x39x40cm |
| GTIN / EAN | 8713159352556 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. |
| Nåværende | 4725 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 114,00 kr
Fra 54,00 kr
Fra 35,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |