Vanntett 2-i-1 duffelsekk laget av GRS sertifiserte resirkulerte materialer, inkludert glidelåser. Den har et romslig hovedrom med U-formet åpning for enkel oppbevaring og tilgang, to sidelommer med glidelås (inkludert et rom for sko), en frontlomme med glidelås, en vannlomme i netting på baksiden og reflekterende rør for synlighet. Denne vesken kan bæres på 3 forskjellige måter: For hånd, over skulderen, eller som en ryggsekk med polstrede og justerbare skulderstropper. GRS resirkulerte materialer inkluderer hovedstoff, fôr, nett og glidelåser. Kapasitet: 35 liter. PVC fri.
3,99 kg
| Antall | 1 | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 470,00 | 450,00 | 440,00 | 430,00 |
Solid svart
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 67 |
| CO2-avtrykk | 3,99 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | 600D i GRS sertifisert resirkulert polyester |
| Størrelse | 47 x 29 x 28 cm |
| Emballasje | 20stk |
| Bruttovekt | 12kg |
| Vekt | 11kg |
| Emballasje | 50x55x30cm |
| GTIN / EAN | 8713159594888 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiGRSBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 1277 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 9,60 kr
Fra 12,40 kr
Fra 25,00 kr
Fra 6,40 kr
Fra 114,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |