Handlepose i bomull (160 g/m2) med to store håndtak. Imitert jute på bunnen.
Khaki (13)
| Materiale | Polyester, Bomull |
| Høyde | 1 cm |
| Bredde | 42 cm |
| Lengde | 38 cm |
| Størrelse | 42 cmx1 cmx38 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 88/14.5 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 40 cmx45 cmx30 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI101486613 | 11097 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 2,37 kr
Fra 16,45 kr
Fra 63,00 kr
Fra 14,70 kr
Fra 15,00 kr
Fra 166,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |