Robust handleveske laget av slitesterkt kordfløyelsstoff med frontlomme, trykknapplukking og lange, komfortable bærehåndtak.
Sølvgrå
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 49 x 13,5 x 36 cm |
| Materiale | Polyester |
| Trykkeflate | 10 x 15 cm |
| Vekt | 0.300 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Opprinnelsesland | INDIEN |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1783 |
| Inkommande v.41, 2026 | 1050 |
| Inkommande v.26, 2026 | 1950 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 51,00 kr
Fra 166,00 kr
Fra 25,10 kr
Fra 13,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |