Trolley/koffert med 8 mattsvarte hjul og matt utvendig finish. Kofferten har teleskophåndtak og kombinasjonslås.
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 33 x 52 cm |
| Materiale | Plast, Polyester |
| Trykkeflate | 3,2 x 1 cm |
| Vekt | 3.000 kg |
| Antal per innerlåda | 1 |
| Antal per ytterlåda | 1 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Inkommande v.30, 2026 | 460 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 1319,00 kr
Fra 63,50 kr
Fra 57,50 kr
Fra 13,00 kr
Fra 7,04 kr
Fra 25,10 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |